IV Spotkanie JUG Trojmiasto

Andrzej Herzberg

Jak przygotować dobry brief i uniknąć konfliktów z klientem.

Twórca, założyciel i współwłaściciel serwisu Design-Joomla.pl. Współwłaściciel w Joomla-Monster.com, DJ-extensions.com. Od ponad piętnastu lat związany z grafiką komputerową, poligrafią, Internetem. Autor elektronicznych publikacji, zakochany w CMS Joomla! od pierwszego wejrzenia. Łączy rozległą wiedzę z zakresu e-marketingu z bogatymi doświadczeniami w zakresie grafiki oraz budowy witryn internetowych.

Remigiusz Kaczewski

Remigiusz Kaczewski

Zarządzanie to wyzwanie. Jak efektywnie administrować wieloma stronami Joomla?

Konsultant w firmie zajmującej się integracją systemów automatycznej identyfikacji. Absolwent Politechniki Gdańskiej i gdańskiego Conradinum. Od wielu lat amatorsko robi strony internetowe, pierwszą stronę opartą na Joomla! wykonał kilka lat temu. Prowadzi swój blog poświęcony nowym technologiom, na którym m.in publikuje recenzje testowanych przez siebie urządzeń. Autor publikacji w czasopismach logistycznych, współautor książki o kodach kreskowych wydanej przez Instytut Logistyki i Magazynowania. Gracz komputerowy, miłośnik książek i ojciec dwóch żeńskich szkodników.

Prowadzi blog poświęcony nowym technologiom i testom sprzętu - www.blogotech.eu. Oczywiście zbudowany na Joomla!.

Miłosz Bożeński

Miłosz Bożeński

Optymalizacja kodu html, jak wiele można uzyskać za pomocą dodatkowych narzędzi.

Jestem człowiekiem, którego potrzebujesz – nawet jeśli o tym nie wiesz! Projektuję indywidualne rozwiązania informatyczne, które ułatwiają życie oraz pozwalają pozyskać najcenniejszą rzecz w obecnym świecie – czas.

Przy projektach czerpię inspirację z natury i życia codziennego. Stawiam na zaufanie, rozwój, rozsądek oraz wzajemne relacje. Pozwala to uzyskać łatwe w obsłudze, a przy okazji kompleksowe rozwiązania.

Justyna Michallek

Justyna Michallek

O dostępności pośród świata www.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku ETI. Przez kilka lat pracowała w różnych instytucjach na stanowiskach informatycznych oraz graficznych, aby w końcu porzucić to i pracować z pasją nad własnymi projektami. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz grafiką komputerową. Współorganizatorka spotkań społeczności JUG-Trójmiasto, współtwórczyni lajfstajlowego portalu tbom.pl, aktywna karotka w Geek Girls Carrots Trójmiasto. Wielbicielka nowych technologii, która wciąż doskonali swoje umiejętności i wiedzę. Współwłaścicielka Agencji Reklamowej TEYA. Pełni funkcję członka zarządu w Fundacji PCJ Otwarte Źródła. Ma też swoją stronę internetową teya.pl.

Magdalena Zaremba

Magdalena Zaremba

Świat Joomla! oczami grafika. Co i jak, dlaczego, po co?

Blog
.

Asia Ryćko

Wstęp, czyli słów kilka o typografii.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież