Oto zespół ludzi, którzy przybliżają innym Joomla!

Organizatorzy, prelegenci - wolontariusze propagujący najlepszy na świecie system zarządzania treścią.

 

 

Maciej Słojewski

Po co przedsiębiorcom społeczność?
Joomla! interesuje się od czasu pojawienia się wersji 1.5.0. Od dawna miał potrzebę stworzenia strony w oparciu o otwarty silnik. Bez specjalistycznej wiedzy technicznej, bez specjalnych narzędzi. Przez przypadek wybór padł na Joomla! Potem były tłumaczenia kolejnych rozszerzeń na język polski, aż wreszcie odważył się zebrać grupę profesjonalnych programistów, którzy napisali wg jego wskazówek kilka rozszerzeń. Dzisiaj zajmuje się popularyzacją wiedzy o Joomla!, jeździ na rowerze i zaraża entuzjazmem.

strona www: www.mslonik.pl

 

Remigiusz Kaczewski

Konsultant w firmie zajmującej się integracją systemów automatycznej identyfikacji. Absolwent Politechniki Gdańskiej i gdańskiego Conradinum. Od wielu lat amatorsko robi strony internetowe, pierwszą stronę opartą na Joomla! wykonał kilka lat temu. Prowadzi swój blog poświęcony nowym technologiom, na którym m.in publikuje recenzje testowanych przez siebie urządzeń. Autor publikacji w czasopismach logistycznych, współautor książki o kodach kreskowych wydanej przez Instytut Logistyki i Magazynowania. Gracz komputerowy, miłośnik książek i ojciec dwóch żeńskich szkodników.

Prowadzi blog poświęcony nowym technologiom i testom sprzętu - www.blogotech.eu. Oczywiście zbudowany na Joomla!.

 

Seweryn Sildatk

Absolwent Politechniki Gdańskiej, specjalizuje się w dziedzinie inżynierii ruchu oraz inteligentnych systemów transportowych – zajmuje się głównie badaniem prędkości pojazdów i związanymi z nią niebezpiecznymi zachowaniami kierowców. Przygodę z Joomla! rozpoczął w czasach liceum. Przez 5 lat w oparciu o ten system zbudował już ponad 40 stron internetowych, a częścią z nich administruje do dzisiaj. W wolnych chwilach gra w szachy, trenuje układanie kostki Rubika na czas i kibicuje Realowi Madryt. Ponadto uwielbia szybkie samochody i aktywne formy spędzania czasu.

Jest właścicielem Studia Goldinus, które oferuje projektowanie stron internetowych. Portfolio firmy można znaleźć na stronie http://studio.goldinus.pl

 

Justyna Michallek

Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku ETI. Przez kilka lat pracowała w różnych instytucjach na stanowiskach informatycznych oraz graficznych, aby w końcu porzucić to i pracować z pasją nad własnymi projektami. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz grafiką komputerową. Współorganizatorka spotkań społeczności JUG-Trójmiasto, współtwórczyni lajfstajlowego portalu tbom.pl, aktywna karotka w Geek Girls Carrots Trójmiasto. Wielbicielka nowych technologii, która wciąż doskonali swoje umiejętności i wiedzę. Współwłaścicielka Agencji Reklamowej TEYA. Pełni funkcję członka zarządu w Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Ma też swoją stronę internetową teya.pl.

 

Magdalena Zaremba

Grafik patrzący na Joomla! oczami.... grafika?

Prowadzi własny blog: http://magdalenazaremba.blogspot.com/

 

 

 

Miłosz Bożeński

Jestem człowiekiem, którego potrzebujesz – nawet jeśli o tym nie wiesz! Projektuję indywidualne rozwiązania informatyczne, które ułatwiają życie oraz pozwalają pozyskać najcenniejszą rzecz w obecnym świecie – czas.

Przy projektach czerpię inspirację z natury i życia codziennego. Stawiam na zaufanie, rozwój, rozsądek oraz wzajemne relacje. Pozwala to uzyskać łatwe w obsłudze, a przy okazji kompleksowe rozwiązania.

 

 

Asia Ryćko

Całe życie otaczała się nowymi technologiami, a od wielu lat pasjonuje ją między innymi typografia i psychologia. Z tej – dla niektórych niecodziennej – mieszanki narodził się kilka lat temu Stukot Pikseli. To firma, w której – wraz z zespołem – Asia na co dzień pomaga innym zaistnieć w Internecie, tworząc strony, identyfikację audiowizualną i opowiadając o meandrach Sieci.

Buduje strony zarządzając pikselami poprzez stukotpikseli.pl

 

 

 

 

Twoje 

zdjęcie

Miejsce dla Ciebie